TATJANA
Kosmeetik

Tatjana on meditsiinilise haridusega kosmeetik, kes valdab mitmeid tõhusaid näomassaaži tehnikaid (klassikaline, modelleerimine). Pakub laia valikut kohese efektiga BABOR näohoolitsusi. Tegeleb muu hulgas akne ning aknest tulenevate nahaprobleemide lahendamisega. Soovitab rõõmuga kliendile sobiva näohoolitsuse ning soovi korral ka tooteid koduseks kasutamiseks.

Tatjana on BABOR kosmeetik olnud juba üksteist aastat.


INNA
Kosmeetik

Inna töötab kosmeetikuna juba aastast 2011, Babor Beauty Spa Tallinnas alustas tööd aprillis 2018. Omab kõrgharidust esteetilises kosmetoloogias. Inna on lõpetanud Varssavis asuva professionaalse kosmeetika ja tervishoiu kõrgkooli. Aastatel 2011-2017 töötas Minskis kosmeetikuna tippsalongis. Valdab mitmeid erinevaid näohoolitsuste tüüpe, lisaks eksklusiivseid näomassaaži tehnikaid. Täiendab ennast pidevalt erinevatel koolitustel ja seminaridel.

Diplomid ning täiendkoolitus:
·       Elena Zemskova’s Massage School “Blefarolift-massage” Certificate
·       Elena Zemskova’s Massage School “Face of Nefertiti” Certificate
·       Manualistic Aesthetics School “Metabolic face massage” Certificate
·       Manualistic Aesthetics School “Myoplastic face massage (Magic Lift) Certificate
·       Bio Lifting Face massage Antonio Cerrone Certificate
·        Osales 2018. aastal Minskis esteetilise kosmeetika rahvusvahelisel teadus-praktilisel konverentsil.

Lisaks oskab Inna suurepäraselt modelleerida ja värvida kulme ning ripsmeid ja valdab professionaalsel tasemel ka vahatamise kunsti!


LINDA
Massöör

Linda on pikaaegse kogemusega massöör Taimaalt, olles omandanud massööri eriala 2009. aastal. Valdab nii klassikalist, tai, aroomi- kui ka kivimassaaži ning teeb ka tõhusat tselluliisivastast kehahoolitsust. Kohandab massaaži lähtuvalt Teie keha vajadustest ja hetkeseisundist, kasutades selleks ülemaailmseid massaažitehnikaid, mille tulemusel langevad lihaspinged ning taastuvad energia ja elujõud.


BABOR massöörina on Linda töötanud alates 2014. aastast.