Hea BABOR kosmeetik ja iluspetsialist!

Kutsume Sind koolitusele Dr. BABOR ja iluampullid. Koolituse viib läbi BABOR GMBH sertifitseeritud koolitaja Evelin Ainomäe.

Koolituse fookuses on Dr. BABOR tooteliini kuuluvad kuus kõrgeima kvaliteediga kliinilist sarja, mis pakuvad täpseid lahendusi naha vajadustest lähtuvalt:

• Kuperoosa
• Ülitundlik või ülikuiv nahk
• Akne leevendus
• Nahk, mis vajab intensiivset uuenemist
• Lõtvunud nahk, mis vajab intensiivset pinguldust ning toniseerimist
• Väsinud, elutu ja kurnatud nahk.

Babor üheks lipulaevaks on ampullid, mis täidavad naha kõige suuremad vajadused. Ampullid on üheks tähtsamaks osaks BABOR näohooldustes ning koduses nahahooldusteraapias. Koolitusel antakse ülevaade ampullidest ja täpsetest koostisosadest ning toimetest.

Dr Babor näohooldus koos Silver Foil spetsiaalse maskiga
DOCTOR BABOR nahka pinguldav, taastav ja rahustav ekspert-nahateraapia ja protseduur väsinud, elastsust kaotanud ja ärritunud nahatüübile ning on sobilik pärast päikese negatiivset mõju. Hoolitsuse käigus on kasutusel Repair ja Lifting kollektsioonide tooted ja kangasfooliummask, mis võimendab aktiivsete toimeainete imendumist ja tagab termo-efekti, mis omakorda parandab mikrotsirkulatsiooni ja varustab nahka toitainete ning hüaluroonhappega.

Koolituse toimumiskohaks on BABOR esindussalong Pärnu mnt 18, Tallinn. Mugavaim võimalus parkimiseks on meie vahetus läheduses asuvas Finest ärimaja parkimismajas aadressil Pärnu mnt 22 (parkimistasu 30min/1,50 EUR).

Palun registreeru saates kirja enda nime ning kontaktandmetega aadressile info@babortallinn.ee või tee seda SIIN