Hea BABOR kosmeetik ja iluspetsialist!

Kutsume Sind DOCTOR BABOR PRO nahahoolitsuse programmi koolitusele. Dr. BABOR PRO sarja kasutamine eeldab põhjalikku kliendi konsultatsiooni ning koolituse läbides avardub Sinu kui igakülgselt koolitatud kosmeetikaeksperdi võimalus töötada innovaatiliste, tõhusate ja intensiivsete Doctor Babor PRO hooldustoodetega. Koolitusel osalemise eelduseks on töötamine koolitatud BABOR kosmeetikuna.
Koolituse viib läbi BABOR GMBH sertifitseeritud koolitaja Evelin Ainomäe.

Koolituse fookuses on kõrge efektiivsusega ja turvalise nahateraapia (koorimine seest poolt välja poole ilma põletuseta ja põletusest põhjustatud enneaegse vananemiseta) tutvustus.
Babor PRO sarjas on AHA hapetel põhinevad erineva pH-ga, kõrge efektiivsusega tooted ja ühe toimeaine põhised kontsentraatid (retinool, ferüülhape, C-vitamiin, boswellia, EGF kasvufaktor jpms).
PRO-sarja koolitus annab ülevaate erinevat tüüpi nahaprobleemidega võitlemiseks, nagu vananemine, kortsud, suurepooriline nahk, pigmendilaigud, tuhm, elutu nahk, armid jms.

Koolitusel teostatakse Dr. Babor PRO A-HA näidisprotseduur.

Koolituse toimumiskohaks on BABOR esindussalong Pärnu mnt 18, Tallinn. Mugavaim võimalus parkimiseks on meie vahetus läheduses asuvas Finest ärimaja parkimismajas aadressil Pärnu mnt 22 (parkimistasu 30min/1,50 EUR).

Palun registreeru saates kirja enda nime ning kontaktandmetega aadressile info@babortallinn.ee või tee seda SIIN