Hea kosmeetik ja iluspetsialist!

Ootame Sind koolitusele “Sissejuhatus BABORisse”. Tegu on baaskoolitusega ja selle läbimine on edasiste BABOR jätkukoolitustel osalemise eelduseks! Koolituse viib läbi BABOR GMBH sertifitseeritud koolitaja Evelin Ainomäe.

Koolitusel on fookuses:

Ülevaade BABOR brändist – BABOR olemus, filosoofia, ajalugu ja tutvustus. BABOR tootesarjad, iluampullid ja ülevaade erinevatest kollektsioonidest (Skinovage, Cleansing, Dr. Babor, SeaCreation, ReVersive, HSR Lifting)

BABOR Expert Method näidisprotseduur – BABOR on välja töötanud professionaalse hoolitsuste meetodi rahvusvaheliselt ühtse kõrge BABOR-i kvaliteedinõude ja standardi hoidmiseks ning teostamiseks. Selle eesmärk on tagada, et klient saaks kogu maailmas sama kvaliteetset teenust.

BABOR Ekspertmeetodi järgimine ei muuda iga hoolitsust ainult kliendile eriliseks kogemuseks, vaid see on ka peamine eeldus hoolitsuse käigus optimaalsete tulemuste saavutamiseks.

Nähtavaid ja märgatavaid tulemusi saab täielikult saavutada ainult siis, kui tooteid kasutatakse hoolitsuse ajal professionaalselt.

Koolituse toimumiskohaks on BABOR esindussalong Pärnu mnt 18, Tallinn. Mugavaim võimalus parkimiseks on meie vahetus läheduses asuvas Finest ärimaja parkimismajas aadressil Pärnu mnt 22 (parkimistasu 30min/1,50 EUR).

Koolituspäeva läbinud saavad vastava sertifikaadi. Sissejuhatavale koolitusele järgnevad täiendkoolitused.

Palun registreeru saates kirja enda nime ning kontaktandmetega aadressile info@babortallinn.ee või tee seda SIIN