Meist

BABOR MEESKOND

BABOR Beauty Spa Tallinn on BABOR brändi Eesti ja Läti ametliku maaletooja esindus ja ilusalong. Esindades BABOR Beauty Spa kontseptsiooni, on meie juures on võimalik tutvuda kogu BABOR sortimendiga koos igakülgse konsultatsiooniga. Ühtlasi on meie eesmärgiks pakkuda oma armsatele klientidele kõrkvaliteetseid näo- ning kehahoolitsusi, massaaži ning tasemel teenindust, lõõgastust ning lahendusi erinevatele nahaprobleemidele.

Oled väga oodatud!

BABOR BRÄND

BABOR brändile pani aluse 1956 aastal Saksamaal keemik dr. Michael Babor, luues erilise, ikoonilise ning maailmakuulsa HY-ÖL näopuhastusõli. Nüüdseks on kõrgkvaliteetsed BABOR nahahooldustooted hinnatud kogu maailmas, ühtlasi on BABOR Euroopas number 1 profikosmeetikabränd.

BABORi tootevalikust leiab nii tõelisi probleemilahendajaid kui ka ülitõhusaid, luksuslikke vananemisvastaseid tooteid.

Kosmeetik Karin

“Olen erialalt kosmeetik ning oman rahvusvahelist CIDESCO diplomit, mis on esteetika- ja iluteraapia kõrgeima kvalifikatsiooni tunnistus.

Töötanud olen erinevate kosmeetikasarjadega ning oma kogemusi jaganud koolitades teisi kosmeetikuid.

Oma töös olen spetsialiseerunud just näohoolitsustele, et pakkuda klientidele tulemuslikke protseduure erinevate kosmeetiliste probleemide lahendamiseks.
Kõik näohoolitsused on nauditavad, lõõgastavad ja suurepärased meeleolu parandajad.”

Tulge nautima!

Kosmeetik Terhh

“Olen tegutsenud ilumaailmas juba 90ndate algusest, kui Eesti profikosmeetika turule sisenesid esimesed kultussarjad: Academie, Matis, Ella Bachè, Gatineau jt.

Oma töös olen kokku puutunud väga erinevate valdkondadega ja brändidega, sealhulgas apteegi- ja dekoratiivkosmeetikaga. Nüüd olen jõudnud tagasi iluteenuste juurde ja saan olla kliendile veelgi lähemal. Minu suurimaks huviks on kujunenud näomassaaži tehnikad. Soovin oma massaaži kaudu luua nii meelelist heaolu kui ka visuaalset muutust. Massaažil on väga kaugeleulatuv toime ning seda ei asenda ükski aparatuur. Koos väga heade ja teaduspõhiselt toimivate toodetega saab muuta nii naha konditsiooni, väljanägemist kui enesetunnet, ka ilma ekstreemsete sekkumisteta. Et ka kliendid selles veenduksid, seda soovigi oma tööga saavutada.”

Massöör Linda

Meie pakutavate teenuste valikus on lisaks erinevatele näohoolitsustele ka kehamassaaž, Tai jalamassaaž ning tselluliidivastane kehamähis, mida teostab massöör Linda, kes on pärit Taist. Omades kogemust juba üle 10 aasta, tunnevad Linda imelised käed ära just Sinu keha vajadused, kohandades massaaži nendele vastavaks.

Suurepärane kogemus vürtsitamaks nii kaunist puhkust kui argipäeva!

Ostukorv
Pood
0 items Ostukorv
Minu konto