Tallinna südalinnas paiknev Eesti ja Läti BABOR brändi esindussalong Babor Beauty Spa Tallinn pakub maailmatasemel naudinguid ja lõõgastust, olles ühtlasi Eesti ja Läti peakontoriks.

BABOR on 1956. aastal loodud Saksa kvaliteetkosmeetika bränd. Tänaseks on Babor Beauty Spa ilusalonge üle maailma. Meid ühendab tipptasemel professionaalsus, BABORi reegleid jälgiv kontseptsioon ning parim kvaliteet kõiges pakutavas.

Meie spaa kontseptsioon ning tooted on mõeldud nõudlikule kliendile, kelle eesmärgiks on saada kõrgekvaliteedilisi näo- ja kehahoolitsusi, kus oluliseks on iluteenindaja kvalifikatsioon ja hooldustes kasutatavad tooted. Eesmärk on pakkuda kliendile leevendust probleemile ja taevalikku lõõgastust.
Meie valikus on tõhusaid näo- ja kehahoolitsusi, mis tagavad kohese efekti!

Valikus on ka massaaž, mida teostab massöör Taimaalt. Suurepärane kogemus vürtsitamaks nii kaunist puhkust kui argipäeva! Lisateenustena pakutakse depilatsiooni, kulmude modelleerimist. Külastusega kaasneb tipptasemel klienditeenindus ning konsultatsioon. Koduseks hoolduseks on võimalik kaasa valida sobivaid BABOR nahahooldustooteid nii meestele kui naistele.