MASSAAŽ

MASSAAŽID 30, 60 või 90min 35€, 45€ ja 59€

Babor Beauty Spa Tallinna kogenud massöör Taimaalt kohandab massaaži lähtuvalt Teie keha vajadustest ja hetkeseisundist. Kasutades ülemaailmseid massaažitehnikaid, langevad lihaspinged ning taastuvad energia ja elujõud.

TAI JALAMASSAAŽ, (60min) 45€

See maailmas armastatud massaaž algab sooja kompressi abil jalalabade puhastamisega. Massaažis keskendutakse intensiivselt nii jalataldadel, säärtel kui reitel olevatele punktidele vastavate pingete lõõgastamisele. Jalataldu masseeritakse spetsiaalse refleksoloogiapulgakesega, hoolitsuse lõpuosas keskendutakse ka kaela ning õlavöötmepiirkonna masseerimisele. Massaažis kasutatakse kvaliteetseid BABORi massaažiõlisid ning kehakreemi. Jalad saavad põhjalikult niisutatud ning imeliselt kerge tunde!

KEHAHOOLITSUSED

TSELLULIIDIVASTANE RASVAPÕLETUST SOODUSTAV MÄHIS (75min) 70€

Spetsiaalne kehahoolitsus, mis tagab trimmis naha ning soodustab tselluliidi vähenemist, aktiveerides rasvapõletust ning ainevahetust. Hoolitsus algab naha põhjaliku koorimisega, tagamaks toimeainete parema imendumise. Seejärel mähitakse jalad, tuharad ning talje spetsiaalsete toimeainetega immutatud mähisesse. Mähisele järgneb rasvapõletust aktiveeriv massaaž Dr. Babor tselluliidivastase losjooniga.

Parima tulemuse saamiseks soovitame kehamähist nautida 5-korra kuurina. Kuuri hind on 315€ ehk 10% soodsam!

KINKEKAART

BABOR BEAUTYSPA TALLINN KINKEKAART – KINGITUSTE ELIIT!

Babor Beauty Spa Tallinn kinkekaarte saab kasutada nii toodete kui teenuste eest maksmiseks meie esindussalongis Pärnu mnt 18, Tallinn. Eksklusiivse kinkekaardi saaja leiab meie külluslikust valikust just endale meelepärase toote või teenuse.

Kinkekaarte on võimalik soetada väärtuses 25, 50,100 ja 500 eur.
NB! Vormistame kinkekaarte ka kliendi poolt vabalt valitud väärtuse või meelepärase hoolitsusega.
Kinkekaart kehtib väljastamisest neli kuud.
Kinkekaardi väärtusest suurema ostu puhul tuleb tasuda ületav summa kohapeal.
Kinkekaardi väärtusest väiksema ostu korral vahe raha ei tagastata.
Kinkekaarti ei saa rahaks tagasi vahetada ja ei saa tasuda uue kinkekaarti ostmisel.

Telli kinkekaart SIIT